Říjen 2006

World of warcraft

31. října 2006 v 22:28 | Len
Od krvavých událostí popsaných ve hře Warcraft III: Reign of Chaos uběhly čtyři roky a světem Azeroth se opět šíří napětí. Bitvami znavené rasy by rády začaly s obnovou svých poničených ríší, ale zemi začíná zaplavovat nová hrozba - starobylá a vražedná.World of Warcraft je online RPG zasazené do proslulého světa Warcraftu. Hráči se ujmou rolí hrdinu Warcraftu a budou prozkoumávat jeho rozlehlé končiny, bojovat s nepřáteli a plnit různé úkoly. Vzhledem k tomu, že World of Warcraft spadá do škatulky "masivní multiplayer", mohou se jedním jediným světem procházet tisíce hráčů najednou. Je jen na nich, zda se budou vypravovat za dobrodružstvím spolu nebo se budou navzájem utkávat v mohutných bitvách ve snaze získat vetší moc a slávu - uzavírání spojenectví a sdružování do komunit bude čistě v jejich vlastní režii.Speciální tým vývojářů se bude starat o to, aby hráči měli neustálý přísun nových dobrodružství, území k prozkoumávání a nepřátel k pokoření. Díky tomu se bude hra neustále měnit a i po letech strávených u ní budete mít šanci objevovat stále nové a nové věci.Myslim ze LA2 je lepsi ale posudte sami.La ma mnohem lepsi grafiku a je lip propracovany.
No zkratka kdo by se chtel o tomto dozvědět vic ad' se koukne na http://www.wow-world.estranky.cz/!je to tam fakt dobrý.Mrkněte se tam.

Obrázky z LineAge2

29. října 2006 v 22:01 | Len |  Něco o online hře LINEAGE2(LA2)Tak tohle jsem zatím sehnal.Možná toho seženu víc ale to ještě nevím.

Přestupové Qesty

29. října 2006 v 21:12 | Len |  Něco o online hře LINEAGE2(LA2)
Pro ty co nevědí jak dál z přestupovímy qesty tak bych doporučoval abyste se koukly na http://ai.unas.cz/l2.htm a tam najdete vše!
Akorát je to slovensky ale to snad přečtete:D. I já se tam musel kouknout.

LineAge2

29. října 2006 v 21:08 | Len |  Něco o online hře LINEAGE2(LA2)
ŮVOD:
Lineage II: The Chaotic Chronicle je korejská MMORPG hra od společnosti NCSoft, které je určeno zejména pro bojovně naladěné vyznavače MMORPG žánru. Základem hry jsou klanové bitvy, většinou v podobě dobývání hradu, či pevnosti. Podobných bitev se může účastnit opravdu velké množství hráčů mnoha ras a classů, které jsou ve hře pro každého k dispozici. Každý z hráčů si navíc může svoji postavu obléct a vzhledově upravit tak, aby reflektovala jeho osobnost a učinila jeho avatara unikátní postavou herního světa. Stejně komplexní jsou i možnosti sociální interakce a vývoje postavy a jejich schopností a dovedností. Ovládání hry je prakticky kompletně uzpůsobeno pro používání myši, což je nesmírně intuitivní a jednoduché. Ale pro ty co hrály World of warcraft to bude ze zacatku dost tezke jelikos je tam o dost jine ovladani.Ale na to si zviknou(I já si zvykl).Každopádně je ve hře pár chybyček které by potřebovaly proladit:D.Například se v LA2 nedá skákat a nejsou tam mana potiony.Takže musíte čekat než se vám mana obnoví sama což někdy trvá hezkou chvilku:).Myslím že byste ji měly vyzkoušet.Pro ty co by o tom chtěly vědět více tak ad' se kouknou na www.gamepark.cz a tam si najděte odkaz LineAge2.

Mini postavy

13. října 2006 v 14:53 | Len |  Obrázky
FaustVIII:
Anna:
Trey:
Jeanne:
Lyserg:
Joh:
Tak tohle jsem sehnal.Doufám že se vám to líbí :)

Různé obrázky

13. října 2006 v 13:12 | Len |  Obrázky
Tady jsem sehnal další.

Fanoušci

12. října 2006 v 22:40 | Len |  Velcí fandové Krále šamanů z Francie
No teda fakt nemyslím že je připomínají:( Vypadají jinak.Kdybych jim nevyděl to oblečení tak bych to nepoznal.
Amidamaru teda taky nic moc.
hmm jediný co je tady dobrý je to oblečení Zeka
Já myslím že je to nic moc.Co si myslíte vy???Napište to sem.

Různé obrázky2

12. října 2006 v 21:34 | Len |  Obrázky
Tohle jsou další.Budu se snažit sem dát co nejvíc dalších.

Obrázky

12. října 2006 v 21:22 | Len |  Obrázky
Tady jsou nějáké obrázky pokusim se sem dát ještě nějáké.
Snad se vám nějáké líbí :)

Postavy podle mě

11. října 2006 v 21:58 | Len |  Postavy podle mě
Zeke:
Podle mě není tak zlí jak vypadá.Když se nad tím zamyslíte tak on není zlí.je možné že on má pravdu a mi ne.vemte si lidé opravdu znečištují prostředí.A je možné že my jsme ti zlí a on ten dobrý.že zlo může být i dobro.Tohle stojí za zamyšlení.
Len:
Byl vychováván jako osamnělý válečník.Svím strýcem.Jeho heslo:Znič nebo bud' zničen!Ale po to co potkal Joha tak se úplně změnil.I když je moc sobecký na to aby unznal že si váží jeho kamarádů tak je v nitru bezvadnej a přátelskej.
Choko:
Je velmi dobrý ve stopování a zhánění údajů.Myslí si že je hrozně vtipný ale není.K Johovy se přidal zvláštním spůsobem.Ale i přez to je pak všechny zachránil.On má tak trapné vtipy bez pointy že je někdy těžké se tomu nezasmát.Všichni říkají že jsou jeho vtipi otřesné ale pak v dalších dílech se snaží dělat vtipy jako on.
Lyserg:
Je samotář.Je furt schovaný v hněvu jak mu zeke zabil rodinu.A tak se přidal ke spravedlivím v domění že díky tomu zabijí Zeka.Jenže nezabily a tak se zase vrátil k Johovy.Sice až ke konci ale přece jen vrátil.myslím že kdyby se Joh přidal ten den jak se otevírala brána Babilonu ke spravedlivím tak by Zeka porazily.ale každej má jinej názor.
Joh:
A konečně Joh klidný šaman.Který na sebe moc neupozornuje.Ale přece je jeden z nejsilnějších šamanů.Skoro nikdy se nevsteká a všechno přechází s úsměvem.Ale když se naštve tak pomalu i lituji jeho protivníků protože skoro nikdy nemají šanci.Joh je dvojče Zeka ale na jeho stranu se nikdy nepřidá.A díky tomu je ot Joh.Má velmi silnou vůly.
Trey:
Je to jedna z důležitých postav.Nikdy neopustí přítele v nouzi.Je to jeden z Johovy party.Když někdo potřebuje pomoct tak pomůže.Hodně často se vsteká.Ale kvůly úplným blbostem.
Morty:
Je to malý kluk který je nejlepší kamarád Joha.Nikdy ho neopustí a tahá sebou notebook.Jenže neví že v jeho notebooku je jeho strážný duch, který se na konci ukáže.Nemá rád když se mu někdo směje za to že je malý.
Napište i vy, jak vydíte tyto postavy vy.například Joha.Jestly se mnou nesouhlasíte nebo souhlasíte.Napište to sem.

Blogy

10. října 2006 v 22:46 | Len |  Spřátelené BLOGY
Je to dobrej blog.určitě se na něj mrkněte a nechte tam pár komentářů.
Pro ty co se zajímají o tuning aita atd. mrkněte se semka.
Je to pro ty co mají rádi Tokio Hotel.Je to tam celkem good tak se tam mrkněte.
mrknete se tam je to bezva!
Je to bezvadnej blog o krály šamanů tak se tam určitě mrkněte.
Bezva blog o Kš...
Náš klanový WEB.Koukněte se please

Málo lidí

9. října 2006 v 17:47 | Len |  Úvod
Je tu problém z malou návštěvností této stránky.potřebuji aby jste sem psaly nějáké připomínky.Něco o čem si myslíte že je lepší než tohle a navrhli mě to.tak mě pište.A já se budu snažit vám vyhovět.
__________________________________________________________
Bezvadné!!!Tenhle text nad tím ruším.Chodí sem víc a víc lidí.bezvadné!chodtě sem a navštěvujte to tady častěji.Ale hlavně přidávejte komentáře a hlasujte v anketách.Přidal jsem nějáké obrázky tak se mrkněte:)
___________________________________________________________
Ahoj jsem tu zase!Jen jsem vám chtěl říct že jste super a že semka chodíte.to je bezva ale nechávejte tady aji nějaké komentáře.Jo a jestly máte nějáké připomínky nebo témata jak tento blog vylepšit tak mě napište na e-mail: Fighter3@seznam.cz Díky moc a doufám že se vám moje stránka líbí.Jsem tu pro vás tak mě na ten mail pište.!!!!
___________________________________________________________
Čau je to bezvadný!Chodí sem už celkem dost lidí ale furt se nemůžu rovnat s těma nejlepšíma takže jsem si řekl že semka přidám nějáké jiné věci.například:Repeři zpěváci atd....Prosím řekněte kamarádům (Které to bude zajímat!!Né že mě budou psat že je to tu hnusný jen kvůly tomu že je to nezajímá!)aby se semka někdy mrkly.Jo a napiště jak byste chtěly tenhle blog vylepšit nebo o čem by ještě měl být.Na E-MAIL Fighter3@seznam.cz!!!

Úvod

9. října 2006 v 15:10 | Len |  Úvod
Udělal jsem tenhle blog pro vás tak jsem ho dělal rychle.Jen chci upozornit že tenhle blog je plný okopírovaných textů z jiných blogů.Tímhle se jim chi omluvit.jsem si jistý že nejsem sám ale opravdu se všem omlouvám.dělal jsem to pro vás.Tak tam prosím nepište že jsem hovada ATD.

Postavy

9. října 2006 v 14:47 | Len |  Postavy
Faust VIII.
Když byl mladý měl přítelkyni Elizu, kterou měl moc rád. Trpěla vzácnou chorobou, musela do nemocnice. Faust byl šťastný, že se uzdravila, ale toho večera jí v nemocnici někdo zastřelili. Fausta to moc vzalo (taky mu z toho asi trochu přeskočilo). Chtěl se pomstít a oživit svou Elizu, našel staré spisy jednoho ze svých předků a, kde bylo popsáno tajemství nekromancie. Stal se z něj šaman nekromancer, naučil se oživovat kostry bez poklesu svého furyoku a také našel svou Elizu v duchovním světě. Stala se jeho strážným duchem, ale měla podobu kostry. Svou podobu měla, až když do ní vložil Faust svou furyoku, ale jen dokud Faust tuto furyoku nevyčerpá. Anna dokázala navrátit Elize svou podobu a Faust jí je navždy zavázaný. Dokáže také přenést život z živého člověka na mrtvého, ale jen na jeden den. To také chtěl zkusit na Mortym při jeho souboji s Yohem v 1. kole turnaje. Ale v 2. kole se přidal do Yohovi party (Yoh mu to sám nabídl) a teď bojuje v Yohově týmu, chce se stát králem šamanů, aby mohl oživit svou Elizu.
Choco
Neustále vtipkuje, ale nikdo se tomu nesměje (až na Pilicu a Tami).
Jeho strážný duch je Mic, dokáže vytvořit s ním zvláštní jednotu, že dostane Micovy smysly (Je rychlejší, bystřejší... atd.) a říká tomu Joco válečník. Měl kdysi svého mistra Oronu, ten ho učil, aby napravil svět pouze pomocí smíchu. Říká tomu vítr smíchu. Orona, ale potom zemřel a předal svého ducha Jocovi. Chtěl, aby se Joco stal králem šamanů. Joco se neustále snaží stát bavičem, to mu ale nejde, protože vypráví nesmyslné vtipy. Jak řekl Leny "Nemají prostředek, konec, začátek, ani vtipnou hlášku" jen plácá slovo přes slovo a nikdy to nedává ani trochu smysl. Při soubojích je velice rychlý a bystrý, chce se stát králem šamanů, aby mohl rozšířit "Vítr smíchu" a odstranit všechnu nenávis
Len Tao
Len pochází z velkého rodu Tao, tento rod se po staletí spíše schovává před lidmi, protože kdysi dávno je naprosto zavrhli a teď k nim chovají jakousi nenávist a opovržení. O všech lidech tvrdí, že jsou zlý a sami sebe učí být na ostatní tvrdí. Mají zajaté stovky duchů, které potom přidělují svým potomků, to udělali v případě Lena. Jeho strýc En, který ja hlavou celého klanu jej celý život učil a trénoval k tomu, aby byl zlý a neúprosný. Přidělil mu ducha Basona, který k němu musí chovat obrovskou úctu, oslovovat ho "mistře" a být mu navždy věrný. Nemá žádné přátele, má sestru Jun a má se stát nástupcem rodu Tao a vyhrát turnaj šamanů. Likvidoval své nejsilnější protivníky, než turnaj vůbec začal. Yoh ho později naučil, že všechno není, tak jak mu to jeho strýc vysvětloval a naučil ho být hodným, nakonec se k Yohovi přidal, i když trochu podivně se bude asi chovat do konce svého života.
Morty
Jednoho dne se v noci vydal na památnou horu, kde spatřil duchy a Yoha jak si s nimi povídá. Druhý den spatřil Yoha ve škole a skamarádil se s ním. Dříve byli totiž jediní Yohovy přátelé duchové a ostatní normální lidi se s ním nebavili, protože se mysleli, že je divnej. Morty je hodně maličký, svým vrstevníkům sahá maximálně po pás. Chce se stát šamanem. Není normální kluk, protože vidí duchy a to jiní lidé ne. Fandí Yohovy a také sleduje jeho zápasy. Jeho budoucí duch strážný je mosuke. Vždy ho strašně rozčílí, když o něm někdo řekne, že je malý, nebo na to nějak svým způsobem naráží.
Lyserg
Chlapec z Londýna, který se chce za každou cenu mstít. Když byl menší, žil se svými rodiči v Londýně, jeho otec byl detektivem a používal magii proutkařství, bral Lyserga často s sebou a Lyserg mu vždy pomáhal hledat pomocí jeho kyvadélka, jednoho dne dostal Lyserg k narozeninám pravé proutkařstké kyvadélko a ducha Chloe, která byla uvězněna v malé kleci. Jeho otec říkal, že pokud někdy najde klíč k jejímu srdci ,tak jí uvolní z klece a ona se stane jeho strážným duchem, zatím nikomu z Diethelů se to nikdy nepodařilo, ale Lyserg bádal. A na věži Big Benu objevil jakási krystal, který otevřel Chloinu klec a ona byla volná. Když se vrátil domů, celý dům byl v plamenech a jeho rodiče nikde, seděl tam pouze Zeke a smál se. Lyserg rozčílením po Zekovi mrštil klec, ale tu zastavil Duch ohně a spálil ji na popel. Od té doby se Lyserg chce Zekovi za každou cenu pomstít. Tvrdě trénoval a pomocí kyvadélka našel Silvu a zapsal se do turnaje šamanů. Našel Yohovu partu, od které se později přidal ke Spravedlivým a nakonec pomocí Yoha a ostatních zničí Zeka na těchto 500 let.


Ryo Rio je poblázněný motorkář. Vedl kdysi gang zvaný Mrtvé Duše. Nejdřív se zdál být padouchem seriálu, ale potom Yohovi pomohl a když spatřil, jak Yoh bojuje s Lee-Pai Longem, tak se za každou cenu chtěl stát šamanem. Myslel si, že trénuje, ale Anna ho zneužívala jen na ruční práce. Když si to uvědomil, tak mu bylo hrozně a už se nikdy nechtěl ukázat u Yoha doma... Když za ním přišel Yoh s Mortym, tak se schoval na záchod, kde sídlil zlý duch bandity jménem Tokageroh. Ovládl Ria, ale Yoh mu pomohl a Tokageroh se stal dobrým duchem. To v Riovi probudilo skryté šamanské schopnosti a on se stal šamanem. Trénoval ho Mikisha Asakura (Yohův otec). Během turnaje se přidal k Yohově partě a stal se z něj mocný šaman. Později také získal svého druhého strážného ducha. Byl to říční duch, takový osmihlavý drak Yamatono-Orochi. Chce najít své posvátné místo a najít svou královnu. Nosí tokový divný oblečení. A má hodně divnej účes a rozčílí ho, když se mu účes zničí... Trey Trey vládne mrazu a ledu. Jeho strážný duch Corey tvoří část malého národu Maličkých (minuťanů), vtěluje se do jeho Snowboardu, a nebo do Ikupasi (ručně vyřezaný kolík od jeho sestry Pilicy). Jeho původ bychom mohli najít na severu na ostrově Hokaidó. Rozhodně rád hýří humorem a rád se obklopuje svými přáteli. Je to prostě šoumen. Nikdy nezkazí žádnou legraci. Jeho sestra Pilica vyvinula složitý tréninkový program, kterému říká "Polož všechny na lopatky", ale když se Trey seznámil s jeho pravidly, začal mu říkat raději "Polož Treye na lopatky". Jeho cílem v turnaji šamanů je zachránit Minuťany
Joh Asakura
Jednoho dne v noci potkal Morty Yoha na Památné hoře se spousou duchů. Další den na to ho potkal ve škole a začal na něj křičet, ale Yoh dělal před ostatními, jako by se neznali, ale hned po skončení výuky ho hned chytil a snažil se ho odtáhnout tam, kde se poprvé potkali. Později se nám dostává vysvětlení jeho chování k Mortymu. Yoh neměl nikdy normální přátele, kromě duchů. Nikdo s ním nekamarádil, protože se jim zdál být divný, protože si povídal s duchy, které oni vlastně neviděli, tak ho nemohli ani chápat. Až později si našel přátele, především v řadách šamanů, jemu podobných, ale stejně jeho nejlepším kamarádem je Morty. Jeho strážným duchem se později stává Amidamaru, protože mu pomohl setkat se s jeho ztraceným přítelem Mosukem. Prošel Tartarským tunelem, což mnohonásobně zvýšilo jeho šamanské schopnosti a po těžkém vzestupu se nakonec dostal do druhého kola turnaje šamanů po boku svých přátel. A nakonec také pomocí nich porazí na těchhle 500 let další Zekovu reinkarnaci.
Zeke AsakuraHlavní padouch seriálu. Člen rodu Asakura, každých 500 let, kdy se koná nový turnaj se reinkarnuje do něčího těla. Poprvé se reinkarnoval do člena Silvova rodu a naposledy do dvojčete Yoha. Tím, že se vtělil opět do Asakury mu dalo větší moc. Dovede ovládnout všech pět elementů (voda, vzduch, země, oheň a duchovní svět), díky tomu je také tak silný, jeho furyoku překračuje hranici milionu a stále stoupá, má spoustu přívrženců, kteří se za něj buď schovávají, nebo se bojí, že by je zničil. Chce totiž vytvořit nesmrtelné království šamanů, kde by on byl bohem a všichni lidé a slabí šamani by zemřeli a žili pouze ti silní. Jeho duchem strážným je Duch ohně, který se ale dovede přetvořit na Ducha vody, země a vzduchu. Nejdříve chtěl jít skrz turnajem a všechny porazit a nakonec se spojit v jedno s Yohem, došla mu ale trpělivost. Porušil pravidla a vydal se rovnou cestou do svatyně krále duchů. Pohltil Yoha a později i krále duchů, absorboval je do sebe. Ale díky Yohovým přátelů se yoh vrátil zpět do světa živých a bojoval s ním dále, všichni, co v něj věřili a doufali, mu dali své furyoku a on se stal silnějším než Zeke a porazil ho na těchto 500 let.

Upravená jména

9. října 2006 v 12:08 | Len |  Upravené jména
Jména:
TOHLE JSEM SEHNAL Z NĚJAKÉHO BLOGU TAK SE MU MOC OMLOUVÁM.

Teamy

9. října 2006 v 12:01 | Len |  Teamy
Jména teamů
Členové
Team Dairedo
Nioraj
X-laws II
Pof,Larch,Derbat
Tsuchigumi
Hosi Zen,Kamishiro,Ramiro
The ren(

Lenův Team)
Lenny,Trey,Choco(Ren,Horohoro,

Chocolove)
Tsukigumi (hřmotní bucharové)
Zang-ching,Turbine,Bill,Blocken
Team Asakura
Yoh,Rio,Faust(Yoh-kun,Fausto,Riu)
Vikingové
Pino,Ziria,Karimahide
Team hvězdy
Zeke,opacho,Luchist
X-laws III
Meene,Cebin,Venstar
Hanagumi
Marion(Mary)Matilda(maty)Kanna
X-Laws I
Iron Maiden Jeanne(Železná pana)
Marco, Lyserg
Nilští
Anatel,Nakht,Khafre
Cowboys
nepodstatný team
Ten
Nepodstatný team
Nazca
Nepodstatný team
T production
nepodstatný team
Magical princess
nepodstatný team
Myouyou
nepodstatný team
Mariachi
Nepodstatný team
Kabb Alah Ers
nepodstatný team
Tahity 800
nepodstatný team

Pohyblivé obrázky

9. října 2006 v 9:23 | Len |  Obrázky
Už jsem spravil ty bohyblivé obrázky tak aby jely tak ad se vám to líbí....

STUPNĚ FURIOKU

9. října 2006 v 8:58 | Len |  Furioku

STUPNĚ FURIOKU

Aby šaman mohl postupovat do turnaje, musí ovládnout své furioku. Furiok je síla šamana, kterou může využít, aby mohl udržet ducha v jakémkoliv předmětu (př. meč, kwan-dao, nootebook, koště...). Pokud se furioku vyčerpá, duchovní ochrana mizí, protože se při každém zlomení duchovní síly, nebo když jí použije při boji se furioku zmenšuje. Šaman, který jako první vyčerpá furioku, prohrává. Šamanský souboj má 6 stupňů + 1 speciál.Furt se musí učit takže si skoukněte všechny díly je to tam všechno vidět.
  1. ŠAMANSKÁ JEDNOTA - šaman se sjednotí se svým strážným duchem, při své potřebě se může sjednotit i s jiným strážným duchem (např. při pomoci...)
  2. DUCHOVNÍ SPOJENÍ - spojení ducha s hmotným předmětem.
  3. VYŠŠÍ DUCHONÍ SPOJENÍ - duch v hmotném předmětu má větší sílu a může i mluvit.
  4. GREAT SPIRIT - duch se strašně moc zvětší a bojuje jako živý.
  5. DVOJTÉ MÉDIUM - šaman vtělí ducha do dvou hmotných předmětů (meč a starožitnost). Duch lépe využívá svou sílu. Dělá se to když je hodně furioku a nestačil by na něj jeden předmět. Je to pohodlnější :)
  6. ZMENŠENÉ MÉDIUM - podobné jako dvojité médium, ale menší. I přes svůj vzhled má větší sílu.Šaman využívá stejné množství furioku, ale je v menším předmětu, tím se lépe koncentruje.
  7. SÍLA PŘÁTEL(SPECIÁL) - stačí věřit v jediného člověka a poslat mu naději (v seriálu to začal Lenny, když Yoh bojoval ze Zekem)

Furioku před přečtením knihy Shamanů

9. října 2006 v 8:52 | Len
Furioku před přečtením knihy Shamanů :
Yoh Asakura - 10 500
Rio - 8 500
Len Tao -5 700
Jun Tao - 1 200
Trey - 8 500
Sylva -15 000
Faust - 9 000
Tamara - 1 500
Mikisha Asakura - 69 000
Kino Asakura - 2 000
Keiko Asakura - 1 800
Lyserg Diethel - 3 500
Zeke Asakura - 1 250 000
Iron Maide Jeanne - 500 000
PS: Tyto čísla jsou ještě před Knihou šamana, takže nejsou ještě tak silní...tyto čísla jsou hodně málo z toho jakou sílu budou mít po přečtení knihy šamana :)

Díly

8. října 2006 v 21:17 | Len |  Všechny díly
1.Morty a duchové

2.Duch strážný

3.Lenny

4.dokonalá jednota

5.Nový řád

6.kung-fu

7.útoky pailonga

8.nový šaman

9.návštěva ze severu

10.Vendeta

11.zlověstný Tokagero

12.Nový šaman

13.hvězda osudu

14.Boj šamanů

15.Faust VIII

16.hřbitovní souboj

17.vílet

18.tartarský tunel

19.Yoh a Len

20.raz,dva,tři remíza

21.volání o pomoc

22.výzva dinastie Tao

23.rodinný souboj

24.nová dinastie

25.cesta šamana

26.Druhé kolo začíná

27.volání o pomoc

28.ztracený chlapec nalezen

29.podstata přírody

30.osudový zvonek

31.město duchů

32.treyův velký den

33.Zek útočí

34.velké západní lázně

35.Útok upírů

36.upíří podvod

37.vítr smíchu

38.pět velkých duchů

39.útok

40.kniha šamanů

41.odveta

42.dvojté médium

43.lyserg zbloudilý

44.bytva vikingů

45.doube vilage nebo nic

46.rodinná hádka

47.pouštní bouře

48.proroctví

49.gladiátoři

50.stíny v srdci

51.lovci duchů

52.cesta rýžového zrnka

53.dvojnásobný boj

54.rozhodnutí

55.návnada

56.hněv Babilonu

57.tajná cesta

58.zakázaný les

59.jiná dimenze

60.v jednotě je síla

61.yoh a rozloučení

62.Yoh a furioku

63.Král je mrtev

64.ať žije král
celkem dost co???