Listopad 2006

Návrhy

23. listopadu 2006 v 18:53 | Len |  Návrhy
Návrhy
Máte nápad jak zlepšit můj blog????Tak ho semka napište!
Tahle rubrika je jen o nápadech které mě semka máte napsat tak pište a zaručuji vám že to co navrhnete(samozřejmě jen ohledně krále šamanů)tak to semka dám.Takže pište co nejvíc ad mám co dělat,těšim se na vaše nápady a zatím čus.
Váš Lenny

Můj blog

18. listopadu 2006 v 22:07 | Len |  Můj BLOG!
Čau lidi chvilku jsem semka nepsal a tak to musim napravit.zkusim semka sehnat co nejvíc věcí článků atd.......Ale zatím co jsem tady nebyl tak semka nikdo nenapsal žádné komentáře.Takže nevim jestly to má vůbec cenu.Hmmm jestly jo Tak pod tohle oznámení napište do komentářů co bych semka měl dát o krály šamanů.Co byste semka chtěly.Co tu chybý atd....Ale tedka to nejduležitější:Pište co nejvíc do komentářů!!Jinak se nudim a pak zapomínám dávat věci do blogu.Takže pište mě co semka mám dát a debatujte.v rubrice otázky na Kš se zeptejte co nevíte ohledně krále šamanů a já vám do 24 hodin odpovím.
Jsem tu pro vás tak semka pište co semka chcete.Jinak semka přestanu z nudy dávat nové věco a to už bude blog na prd.Nezapomente psát co semka mám dát jinak semka budu dávat co vás nezajímá a to nebude mít žádnej smysl tak pište do komentářů.Předem díky za nápady a čau.:D
Váš Len

Rada šamanů

9. listopadu 2006 v 22:11 | Len |  Rada Šamanů
Rada šamanů
Silva:
Věk: 27 let
Strážní duchové: Had,kojot,želva,bizon,orel
Zbran': Totem
Výška: 188cm
Váha: 59 kg
Silva je rozhodší zápasů a také sleduje Johovy zápasi protože mu fandí.Je totiž příbuzný Zeka.Přesněji jeho druhé regenerace.
Karim:
Věk: 28 let
Nic moc o něm nevím jen to že je nejlepší přítel Silvy jinak nic.
Goldva:
Věk: 78 let
Goldva je velitel šamanské rady dostává rozkazy od krále duchů a pak je říká ostatním členům.Až moc se řídí pravidly.
Nichrom:
Patří k Zekovy a tím zradil radu šamanů.Lenny mu zabil bratra Chroma a tak ho nesnáší.Později zemře v boji se Silvou a Karimem,
Chrom:
Zemřel při kvalifikaci Lena je to bratr starší bratr Nichroma a za to k smrti nesnáší Lena.
Ostatní členoví jako:Radim,Lénim,Bron nebo Magna jsem semka nedal protože nejsou v seriálu nikaj poctatné.

Osudový zvonek

8. listopadu 2006 v 22:41 | Len |  Osudový zvonek
Člen šamanské rady ho dá šamanovi bojovníkovi, když ho zasáhne v postupovém kole do 10 minut.Zvonek ohlašuje vše o zápasech o protihráčích.Když rozluštíte kod ve zvonku tak se můžete kouknout na číslo furioku každého šamana!hmm ale není hezké se koukat na číslo Zekova furioku.
Osudový zvonek:

Zekova parta

8. listopadu 2006 v 22:34 | Len |  Zekova parta
Členové -> Zeke Asakura, Opacho, Looka (Luchist), Beizel (zabili ho Spravedlivý), Boris (obětoval se pro Yoha, Marion, Matilda, Kanna, Peyote, Zen, Kamishiro, Zang-Ching, Turbine, Bill, Blocken, Zinek, Nichrom

Do jakého týmu šamanů patříš???

8. listopadu 2006 v 22:12 | Len |  Testy
Zkuste si do jakého týmu šamanů patříte a pak to napište do komentářů!!
Je to anglicky takže byste měly umět aspon trochu anglicky.ale to hravě zvládnete.

Kterej kluk z KŠ se k vám hodí??

8. listopadu 2006 v 22:10 | Len |  Testy
Zkuste kterej kluk z krále šamanů se k vám hodí a pak to napište do komentářů!!!Je to anglicky tak potřebujete umět trochu anglicky ale je to v pohodě.

Která holka z KŠ by se k vám hodila???

8. listopadu 2006 v 22:06 | Len |  Testy
Zkuste si kdo se k vám hodí a pak to napište do komentářů!Bohužel je to anglicky ale není to moc složitý tak byste to měly zvládnout.

Který jseš duch???

8. listopadu 2006 v 21:35 | Len |  Testy
Koukněte se na tuto stránku a tam je ten test.Je to anglicky ale myslím že ten kdo umí jen trochu anglicky tak by tomu měl rozumět a kdyžtak si vemte slovník:D.A potom napište do komentářů co vám vyšlo za ducha!

Co si myslíš o spravedlivích???

8. listopadu 2006 v 21:26 | Len |  Ankety
Hlasuj co si myslíš o spravedlivích a napiš do komentářů proč???

Co si myslíš o Lysergovi??

8. listopadu 2006 v 21:18 | Len |  Ankety
Hlasuj co si myslíš o Lysergovi a napiš do komentářů proč.

Kterej díl je nejlepší????

8. listopadu 2006 v 21:13 | Len |  Ankety
Napiš do komentárů kterej díl je podle tebe nejlepší!!!

Jak se ti líbí seriál Král šamanů??????

8. listopadu 2006 v 21:11 | Len |  Ankety
Hlasuj jestly se ti Král šamanů líbí!

Jakej šaman je nejlepší???

8. listopadu 2006 v 21:10 | Len |  Ankety
Hlasuj jakej šaman je nejlepší a pak napiš do komentářů proč.

Která zbran' je nejlepší????

8. listopadu 2006 v 21:08 | Len |  Ankety
Hlasujte která je nejlepší a pak mě do komentářů napiště proč.

Kterej duch je nejlepší???

8. listopadu 2006 v 21:06 | Len |  Ankety
Napište co si myslíte.A pak do komentářů napište proč si myslíte že je nejlepší......

Otázky a odpovědi na KŠ

7. listopadu 2006 v 21:29 | Len |  Otázky ohledně KŠ!
Ahoj jestly něco nevíte o krály šamanů tak mě napiště a já vám do blogu napíšu co nejdřív odpověď.Pls potřebuju abyste semka dávaly co nejvíc otázek abych se nenudil.Zaručeně na ně najdu odpověd'.Snad vás semka napíše co nejvíc!!

Avril Lavigne

5. listopadu 2006 v 11:52 | Len

Avril Lavigne

Zpěvačka

Datum narození:
27.09.1984

Místo narození:
Napanee, Ontario, Canada

Znamení:
Váhy

Životopis:
Avril není typickou mladou popovou princeznou, ve skutečnosti je přesný opak Britney Spears. Je divoká skejtařka, která má ráda punk-rokovou hudbu.

Avril má mladší sestru a staršího bratra. Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté, díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v soutěži místní rozhlasové stanice. Touto cenou byla cesta do Ottawy, kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain.

Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru. Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem. Naštěstí si jí všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A. Reid. Avril proto odjela do Manhattanu v New Yorku, kde z ní chtěl Reid udělat popovou zpěvačku klasického formátu. Ona však chtěla být jiná, chtěla být umělcem, který je spojen s tvořením písní, jež zpívá. Proto se Avril rozhodla odjet na západní pobřeží do Los Angeles. Zde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk Managementem a producentem/skladatelem Cliffem Magnessem. To jí nechalo zcela volnou ruku a texty si proto Avril píše sama.

Spolu s Cliffem dokončili singl Complicated, který se stal ihned velkým hitem, jež válcoval žebříčky všech možných hitparád. Tento úspěch byl obrovský a Avril nazpívala debutové album "Let Go" (2002). Pět týdnů po vydání se stalo platinovým a jeho úspěch stále roste.

Avril zpívá se svou kapelou, kterou tvoří bubeník Matthew Brann, bas kytarista Mark Spicoluk, kytaristi Jesse Colburn a Evan Taubenfeld. Své celosvětové turné začala prvními návštěvami Japonska, Evropy a v Austrálie.
Nezapomen'te že prvně to musíte spustit na 30sekund a pak ještě jednou od začátku aby se vám to nesekalo!
Avril Lavigne-Break out:
Avril Lavigne-Sk8er boy:

Eminem

5. listopadu 2006 v 11:15 | Len
Eminem
Eminem Zpěvák Datum narození: 17.10.1972 Místo narození: Kansas City, Missouri, USA Znamení: Váhy Životopis: Eminem se vlastním jménem jmenuje Marshall Bruce Mathers III. Dětství neměl příliš šťastné, žil sám s mámou a mladším bratrem, tátu nikdy neviděl. Velmi často se stěhovali mezi Kansas City a Detroitem, měnil školy, a tak se velmi těžce seznamoval s novými kamarády. Ve dvanácti letech se nakonec s matkou usadili ve Warren v Michiganu. Již v mládí se stal fanouškem rapu a ve čtrnácti letech se mu začal věnovat. Ačkoli nedokončil střední školu a vystřídal několik různých prací, snažil se maximálně soustředit na hudbu. 25.12.1995 se mu a jeho přítelkyni Kim Mathers narodila dcera Hillie Jade Scott. V roce 1996 vydal své debutové nezávislé album "Infinite", které se setkalo s malou odezvou. Po vystoupení v soutěži freestyle rap v Los Angeleském rádiu, získal pozornost silného hráče na poli hudby Dr.Dre, který mu pomohl s jeho úspěšným albem "The Slim Shady EP". Kontroverzní povaha jeho textů a vystupování si za krátkou dobu našly řadu příznivců. Přestože je rap doménou černošských zpěváků, dokázal se jako jeden z mála bělochů v tomto pěveckém směru velmi dobře prosadit. Své třetí album "The Slim Shady LP" vydal 23.2.1999, bylo založeno na veleúspěšném singlu "My Name Is,". Album se během krátké doby stalo jedním z nejprodávanějších a získal za ně dvě ocenění Grammy pro nejlepší rapové album a nejlepší rapový sólový výkon "My Name Is,". S jeho čtvrtým albem (druhým komerčním) "The Marshall Mathers LP" (2000) získal podobné úspěchy jako s předchozím. Během prvního týdne od vydání se prodalo kolem 2 miliónů nahrávek a stalo se tak nejrychleji prodávaným rapovým albem v historii. Kritikové vesměs album pochvalovali díky jeho ironii, ostrosti a kousavosti, ale díky svému obsahu vyvolalo mnoho debat, jelikož obsahuje mnoho obrazového násilí a protihomosexuálních nadávek. Eminem si dělá legraci téměř ze všeho a nezdráhá si dělat legraci z popových hvězd typu Britney Spears a Christiny Aguilery. Sdružení homosexuálů a lesbiček proti pomluvě (GLAAD) protestovali proti podpoře Eminema hudební stanicí MTV, při předávání ceny MTV Music Awards v roce 2000. Za svůj singl "The Real Slim Shady" získal ocenění MTV pro nejlepší videoklip roku a nejlepší mužské video. Stejně jako za minulé album získal cenu Gramy pro nejlepší rapové album a nejlepší rapový sólový výkon "The Real Slim Shady". Eminem na sebe opět upozornil v roce 2002 dalším kontroverzním albem "The Eminem Show", za účelem zmařit pokusy internetových pirátů, distribuoval toto album zdarma. Také stejný rok debutoval v Hollywoodském filmu "8 Mile". Tento kontroverzní rapper má velmi bouřlivý život, několikrát byl zatčen za několik potyček a nošení zbraní. V září 1999 ho jeho matka Debbie Mathers-Briggs zažalovala o 10 milionů dolarů, za to že ji pomluvil na albu "The Slim Shady LP" naznačil, že byla narkomanka. Přesto navrhla, že se spokojí s dvěmi milióny dolarů, Eminem však odmítl dohodu a rozhodl se pro soud. Také měl bouřlivý život se svou manželkou Kim Mathers, s níž se oženil v roce 1999, ale žili spolu mnoho let předtím. Kim se stala předmětem několika jeho písní včetně songu "Kim", který mezi nimi vytvořil velké pře. V červnu 2000 byla Kim hospitalizována po pokusu o sebevraždu. O měsíc později podal Eminem návrh na rozvod, ale Kim požadovala 10 miliónů dolarů a plnou péči o své dítě Hailie Jade Scott. Po dohodě nakonec přistoupil na požadavek přenechat péči dcery na Kim, ačkoliv tvrdil, že jeho dcera je pro něj nejdůležitější na světě
Nezapomente zapnout a nechat 30sekund jet a pak to zapnout od začátku aby se to nesekalo!
Eminem-Without
Eminem-Lose your self

Rasmus

4. listopadu 2006 v 23:56 | Len |  Skupiny
Rasmus
Tenhle článek jsemskopíroval z jiného
blogu tak sorry.
Všechno začalo tak, že Lauri s Eerem byli přáteli již od základní školy. Poté Pauli potkal Eera a dali se dohromady. Založili svoji první skupinu (1994), ale později se rozhodli dělat vlastní muziku.
Svoje první vystoupení měli ve škole a nazvali se "Sputnik", za delší dobu se přejmenovali na "Anttila" a nakonec na "Rasmus".
Roku 1995 se jim vyplnil sen a vydali svůj první singl "1st", protože potkali manažra, který s nimi chtěl nahrát nějaké songy a Rasmus se mu nejspíše zalíbili. A tak vydali první album "Peep" ,které se stalo brzy zlaté! Album bylo velice úspěšné a taktéž i popularita skupiny stoupala, jelikož během roku odehráli přes 100 koncertů. Roku 1997 vydali další singl, tentokrát s názvem"Blue" a vydali své druhé album "Playboys", které se stalo, jak jinak než zlatým. Zase během roku zvládli stovky koncertů a vyhráli finskou obdobu cen Grammy. V roce 1998 vydali další singl, který se jmenoval "Liquid" a v roce 1999 vydali své třetí album "Hellofatester" a po vydání tohoto alba se ve skupině vyměnil bubeník Janne za Akiho a také skupina změnila svůj název z Rasmus na The Rasmus, protože se jejich název pletl s DJ Rasmusem!
Popularita stoupala, stali se i předskokany Red Hot Chilli Pepers i Him. Roku 2001 vydali singl F-F-F-Falling a své čtvrté album "Into". Po vydání tohoto alba nechyběli ve Finsku na žádném festivalu a postupně se jejich alba začala prodávat po Evropě (Německu, Dánsku,...). Ještě v roce 2001 stačili vydat páté album "Hell of a Collection", které bylo sestaveno z jejich dosavadních hitů.
No a průlom v jejich kariéře udělalo jejich album "Dead Letters" a jejich singl "In The Shadows" , který dobyl celou Evropu, včetně naší země. Natočili několik verzí tohoto klipu, jako pro Evropu, Finsko a nebo třeba USA. A pak z tohoto alba vydávali další singly, kterými ukázali, že toto album je jejich špička. A všechny jejich singly z alba byli na nejlepších příčkách hitparád. Koncem roku 2004 se vydali na turné, kde měli hodně zastávek a byli z celéhé turné dosti vyčerpáni.
Řekl si, že už potřebují nový materiál a tak se na půl roku odmlčeli, zamkli do zkušebny a natočili další desku, která v září 2005 a nese název Hide From The Sun. No a vydali první singl "No Fear", který se nečekaně rychle usadil na prvních příčkách hitparád a tím se i otevřela cesta na turné , které mělo zastávku i v Praze v klubu Roxy.
Rasmus-No fear:
Rasmus-In the shadow:
Nezapomen'te že prvně pustit na 30sekund a pak ještě jednou od začátku aby se to nesekalo.