Prosinec 2006

Oznámení

7. prosince 2006 v 20:30 | Len |  Oznámení
Ahoj všichni.Na blog jsem dal spoustu novejch věcí a budu dávat dál.Ale potřebuju abyste 1.Semka psaly co nejvíc komentářů a 2.Psaly návrhy do rubriky NÁVRHY abych věděl co tam mám dát.Jo a ještě něco,chodí semka málo lidí tak kdyžtak řekněte kamarádům aby se semka někdy mrkly...Ale jen těm,které to zajímá!!!Aby mě semka nepsaly že jsem pako atd.....!Takže pište návrhy jak vylepšit blog,pište semka co nejvíc komentářů a řekněte kamošům o mém blogu.Díky moc váš Lenny...

Obrázky Rya

7. prosince 2006 v 12:41 | Len |  Obrázky
Sehnal jsem obrázky Rya....Tak si na ně mrkněte..

Obrázky duchů

7. prosince 2006 v 9:29 | Len |  Obrázky
Tady jsem sehnal nějaké obrázky duchů...

Všechny díly na kouknutí část2.

6. prosince 2006 v 22:50 | Len |  Všechny díly na kouknutí!
Druhá půlka:
33) Zek útočí:
34) Velké západní lázně:
35) Útok upírů:
36) Upíří podvod:
37) Vítr smíchu:
38) 5 velkých vůdců:
39) Útok:
40) Kniha šamana:
41) Odveta:
42) Dvojité médium:
43) Lyserg zbloudilý:
44) Bitva s Vikingy:
45) Dobie vilage,nebo nic:
46) Rodinná válka:
47)Písečná bouře:
48) Proroctví:
49) Gladiátoři:
50) Stíny v srdci:
51) Lovci duchů:
52) Cesta rýžového zrnka:
53) Dvojnásobný boj:
54) Rozhodnutí:
55) Návnada:
56) Hněv Babilonu:
57) Tajná cesta:
58) Zakázaný les:
59) Jiná dimenze:
60) V jednotě je síla:
61) Yoh a rozloučení:
62) Yoh a furioku:
63) Král je mrtev:
64) Ať žije král:
Snad se vám líbí.Nezapomente se kouknou na tu stránku a nechat komentáře.... http://taolenny.blog.cz/

Všechny díly na kouknutí část1.

6. prosince 2006 v 22:43 | Len |  Všechny díly na kouknutí!
Něco nového!Všechny díly na kouknutí!Bohužel v japonštině ale jsou tu! Všechny díly na kouknutí.Na toto přišel můj kámoš Lenny tak jděte na jeho blog a pogratulujte mu protože je to hafo good nápad.Jeho blog je: http://taolenny.blog.cz/ je to fakt bezvadnej blog tak se tam mrkněte a nechte tam moc,moc,moc,moc,moc komentářů.
1) Morty a duchové-:
2) Duch strážný-:
3) Lenny (Jeden z mích oblíbených dílů):
4) Dokonalá jednota:
5) Nový řád:
6) Kung Fu:
7) Útoky Pai-Longa:
8) Šaman motorkář:
9) Návštěva ze severu:
10) Vendeta
11) Zlověstný Tokageroh
12) Nový šaman
13) Hvězda osudu
14) Boj šamanů
15) Faust VIII.
16) Hřbitovní souboj
17) Výlet
18) Tartarský tunel
19) Yoh a Lenny (Moje dva nejoblíbenější díly)
20) Raz, dva, tři remízá (Můj nejoblíbenější díl)
21) Volání o pomoc
22) Výzva dynastie Tao
23) Rodinný souboj
24) Nová dynastie
25) Cesta šamana
26) 2. kolo začíná
27) Volání o pomoc
28) Stracený chlapec nalezen
29) Podstata přírody
30) Osudový zvonek
31) Město duchů
32) Treyův velký den

Obrázky Anny a Joha

5. prosince 2006 v 22:39 | Len |  Obrázky
Nějaké obrázky Joha a Anny....

Obrázky Treye

5. prosince 2006 v 22:29 | Len |  Obrázky
Obrázky Treye.Jsou celkem hezké...

Obrázky Anny

5. prosince 2006 v 22:16 | Len |  Obrázky
Tohle jsou obrázky Anny.No moc jich není ale snad se vám líbí....

Obrázky Jun

5. prosince 2006 v 21:32 | Len |  Obrázky
Tohle jsou duper obrázky Super Jun!

Obrázky FaustaVIII.

5. prosince 2006 v 20:52 | Len |  Obrázky
FaustVIII.Snad se vám líbí.....

Hra-Master of spirits 2

5. prosince 2006 v 18:40 | Len |  Hra-Master of spirits2
Návod na hru Master of spirits 2
Hraje se to pres y a x
Y : skakaní
X : bojovaní normal
a D nebo S : je furioku Akce
Začátek:
Příběhová linie Master of Spirits se příliš neliší od té seriálové. Král duchů se odmlčel a Zeke porušil pravidla turnaje, vy jste se ho vydali zastavit, tím ale podobnost končí. Ze začátku nejste ani tak silní a při snaze porazit Zeka jste zlomili meč světla. Proto musíte používat Riův dřevěný meč. Máte pouze jeden speciální útok Halo Bump (nebeský řez). Jednoho ducha, Amidamaru. Snažte se tedy posbírat, co nejvíce duchů, protože jsou mnohokrát užiteční. Později budete mít spravený meč světla a přiučíte se Celestial Slash (nebeský bič). Později dostanete od svého dědečka i "Starožitnost", díky které budete moci udělat Grand Halo Blade (velké ostří) a dvojité médium.
Bosové:
Mikiisha:
Mikiisha je váš otec a tak vás chce přezkoušet na vaší cestě za porážkou Zeka. Patří k těm lehčím bosům, proto by pro vás neměl být problém ho porazit.
Na začátku si vyskákejte na kameny, které se neustále pohybují nahoru a dolů.Dejte si ale pozor na jeho strážné duchy. Jsou to dvě lišky, které se na něj umí proměnit a taky se umí celkem slušně prát. Jim se tedy vyhýbejte a zaměřte se na samotného Mikishu, který se většinou potuluje nahoře.Jeho dva útoky jsou slabé, proto by vám neměli činit problém. První vyšle na vás Shikigami, jako Yohmei a vy se jim buďto snažte vyhnout, nebo je prostě zničte. Druhý útok je jakýsi paprsek, kterým vás spomalí. Tomu se také snažte vyhnout.
Neustále běžte za ním a mlaťte do něj, co to jde. Až ho porazíte, tak ho potěšíte a on vás pustí dál. Najdtete tam zraněného Ria, který vám dá Tokagera. Pomocí Tokagera budete moct udělat "Velký palec" a budete moct odsunout bedny, díky kterým se dostanete na předtím nedostupná místa.
Sharonina parta:
Sharoninu partu by pro vás také nemělo být těžké porazit. Ovládají jakéhosi velkého robota, který pro vás má pár es v rukávu.
Má několik útoků, s kterými by jste si měli poradit a dobře zareagovat. Prvním je velká železná pěst. Utečte proto co nejdále od ní. Útočí na vás z obou stran, proto dejte pozor.
Dalším "útokem" je dvojice hlavic, které při dotyku s vámi explodují. Od nich utečte, co nejdále, po chvíli vybuchnou. Předposledním útokem jsou dvě elektricky "střely", kterým se snažte vyhnout (jinak vás hezky sesmaží J). Posledním typem útoku je jakýsi plamenomet na konci robotovi paže. Je snad jasné, že by jste měli zdrhnout co nejdále. K útokům snad jen dodám, že existuje ještě pokročilejší stádium "železné pěsti" a to takové, že obě paže se změní v onu pěst a postupně vás nutí jít, co nejvíce doprostřed, kde vám zasadí dost tvrdou ránu. Proto se nenechte zmást a využijte toho, že když mlátí jedna, tak ta druhá stojí a vy můžete uniknout.
Jak je zneškodnit? Velice jednoduše. Robot má při souboji odkrytý motor, a tak do něj zkuste co nejvíce mlátit. A dělejte to tak dlouho, dokud se ukazatel poškození nepřiblíží až k maximu. Jakmile robota poškodíte trochu více, tak vyjede nahoru do druhého patra. Jděte kousek doleva a uvidíte bednu. Napadne vás použít Tokagera, to také udělejte. Seskákejte nahoru do druhého patra a opakujte, co jste dělali v nižším patře.
Pozor!Tohle jsem opsal z tohoto blogu:http://yohuvblog.blog.cz/0603/master-of-spirits-2....Tak se omlouvám,ale tuto hru nemám tudíš jsem to nemohl napsat podle sebe..

Choco

5. prosince 2006 v 17:53 | Len |  choco
Neustále vtipkuje bohužel se mu nikdo nesměje.Přitom je to někdy vtipný. Směje se mu jen Pilika a Tami.Jeho strážný duch je Mic, s ním Vytvoří jednotu které říká choco válečník.Dostane Micovy smysly :Je rychlejší atd....(Mic je jeho duch). Měl kdysi svého mistra Oronu, ten ho učil, aby napravil svět pouze pomocí smíchu. Říká tomu vítr smíchu. Orona, ale před tím než zemřel a předal svého ducha Jocovi. Chtěl, aby se Joco stal králem šamanů. Joco se neustále snaží stát bavičem, to mu ale nejde, protože vypráví nesmyslné vtipy. Leny jednou řekl"Nemají prostředek, konec, začátek, ani vtipnou hlášku" jen plácá slovo přes slovo a nikdy to nedává ani trochu smysl. Když je souboj je velice rychlý a bystrý, chce se stát králem šamanů, aby mohl rozšířit Vítr smíchu a odstranit všechno zlo a nenávist.

Obrázky Tamary

4. prosince 2006 v 21:34 | Len |  Obrázky
Tami je nej,nej,nej.Snad se vám ty obrázky líbí:D

Obrázky Lena

4. prosince 2006 v 21:15 | Len |  Obrázky
Mě osobně se hrozně líbí.Lenny je nejlepší a tohle jsou fakt super obrázky.Tak snad se vám líbí.